Bugün günlerden, Nasıl gidiyo ? :))


Önce böyle başladık :) Hurdadan masaları çıkarttık. 4 adet muhtelif yerlerinde kırıklar olan beyaz sınıf tahtasını da kabulumuzdur diyip aldık. Ve terrrtemiz olana kadar sildik sildik sildik :) Bir yandan da düşünüp durduk bunlardan bir ofis kurabilir miyiz acaba? :) Bir tiyatro çalışmasının belki de en zevkli dilimlerinden biridir bu. Eldekilerle bambaşka mekanlar yaratmak:)


Buraya kadarı zaten önceki postlarda vardı:) 

Oldu bile :) Çatı hazır. 

Şimdi biraz makyajlamak lazım:)Benim hayallerim hep çok büyüktür. En sonda isteneceği en baştan isteyerek başlarım sonra yer bulursam daha da arttırırım. Ebru ile tanışınca bir "oh" çektim :)  Ebru Saçar Aktaç bizim bu oyundaki yönetmenimiz. Muhteşem bir enerjisi var. Sakin sakin tutturmak nasıl olur ben onunla öğreniyorum :)  Işık dedi gelir gelmez. Ama oldu mu oldu :)  Kostüm denemeleri yaptığımız sırada odaya Hüsnü Bey teşrif ettiler smile ifade simgesi

 Bizim her çalışma döneminde çeşitli sebeplerle umutsuzluğa düştüğümüz günler olur. Yıllardır ne zaman başımız sıkışsa soluğu onun yanında alırız ve gerçekten halledemeyeceği hiçbir şey olmadığına inanıyoruz artık. 

Ha haa:)) Burası her adımda biraz daha ofis oluyor :))                                     Bazen de çook dağılıyoruz:)  Ne zaman toplanacak da prova başlayacaaak:)
Veee kah güldük kah eglendik, dolu dizgin çalıştığımız bir bahar tatilinin daha sonuna geldik :) 


Yorumlar

Yorum Gönder