Bugün günlerden, nasıl da bitiyor yahu ! :)Ne lale zamanı ne de devr-i gül
Bir tatlı hayalin sonudur eylül
Gül solar da diner nağme-i bülbül
Bir tatlı hayalin sonudur eylül
Vedat Ali Tok  


  

  
 
Yorumlar

 1. Ne güzel bir şiir ve kareler bunlar, Eylül hep hüzünlendirir nedense ama aylardan da en güzelidir..
  Sevgiler,

  YanıtlayınSil
 2. Bulutlardan, su rahmet olup aksa da barajlar dolsa artık. Bugün günlerden su duası günü olsun!
  Rahmetli annanemlerin evi Dikilitaş - Çitlenbik durağının üzerindeydi, çocukluğum oralarda geçti :)))) Fotograflar oralardan - yanlış mıyı??

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aaa evet Nurdan. Benim eşim çok sever oraları..Evimiz o bölgeyi görüyor. Çok seviyoruz seyretmeyi. Keşke fırsatınız olsa da eşimle konuşsanız eminim o bölgeye dair ne keyifli bir sohbet olur:)
   Hakikaten bir su duasına ihtiyaç var..Gerçi kar yağmadıkça bu yağmurlar toprağın içine işlemiyor ve kuraklığı çok engellemiyor diyorlar ama çok yakında musluktan akan suyu da bulamayabiliriz.

   Sil
 3. Güzel eylül, güzel fotoğraflar... Son postlarında da dediğim gibi. Hepsi harika!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ersin çok teşekkür ediyorum hem ziyatretin için, hem de güzel yorumların için. ayrıca bkz: my next yorumum:)

   Sil
 4. Ben yorumlar yapmıştım ama :( Gözükmüyor mu sende?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Gözüküyor. bak hepsini tek tek gördüm:) Çoook da mutlu oldum:) Ben blogger'ı açınca, hızla o güzel yorumlarınızı okuyorum hemen sonra sizlerin neler yaptığını o kadar çok merak eidyorum ki çok sevdiğim 3-5 bloğa sıçrıyorum. e sizler de her zaman uzun uzun incelenecek / okunacak şeyler hazırlamış oluyorsunuz. bu nasıl yapılır , aa bak şöyle mi kullanmış, bravo yaa derken benim vaktim bitiyor. iki de yorum yazabildiysem ne mutlu:) (Şimdi sizin mutfağa bir daha bakacağım mesela:) Cevaplar da haliyle böyle gecikmeli geliyor. MFÖden çalacak olursak, Mazeretim var, çok güzel şeyler yapıyorsunuz, cevapları geciktiriyorum ben:)))

   Sil
 5. Sevgili Sebuş, şiire ben de tesadüfen denk geldim bayıldım tek kelimeyle. Beni de hüzünlendiriyor Eylül. Hatta şiirde dediği gibi bir tatlı hayalin sonudur eylül diye hissedip , deyim yerindeyse bayağı küskün bile oluyorum :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme